Vítejte v naší restauraci

NAMASKAR

Management restaurace "SANGAM" Vás vítá v našem nejnovějším podniku v Praze. Náš legendární šéfkuchař Sarkar přišel do Prahy před deseti lety  se svou kulinářskou zkušeností a roky zkušeností v cateringu. Šéfkuchař Sarkar získal širokou škálu dovedností v oblasti autentické indické kuchyně a jeho přičiněním vznikla již třetí autentická indická restaurace

Naši uznávaní zákazníci si oblíbili naše dobře zavedené restaurace v Praze pod názvem "In By Nature 1 & 2" založené "bratry Sarkary". Ty se ukázaly být nejlepším místem pro milovníky indické kuchyně a jsou pravidelně navštěvované zahraničními a domácími turisty. Zvýšili jsme popularitu obědového bufetového systému, který se stal velice oblíbeným, stejně jako naše večeře pro určené pro běžné návštěvníky i korporátní klientelu.

Po několika letech zkušeností s provozováním restaurací "Indian By Nature" se bratři Sarkarové rozhodli otevřít svou novou restauraci "SANGAM" 16. listopadu 2018. SANGAM je sanskrtské slovo pro "setkání" tří řek na posvátném místě. Zde v Praze je to posvátné místo v okolí Karlína. Báječná výzdoba v kombinaci s moderním prostředím, které se skládá ze dvou podlaží a živé Tandoor pece a otevřené Kebab kuchyně. SANGAM je tak vitrýnkou moderní a autentické indické kuchyně. Tento nový sofistikovaný hotspot je také známý svými inovativními koktejly a mezinárodním vinným lístkem, který je navržen tak, aby se dobře spojil s malými talíři v prostorném salonku restaurace. K větší slávě současného pozoruhodného indiánského umění v oblasti vyřezávání dřeva slouží bohatě dekorovaný strop vytvořený tak, aby připomínal strom Banyan, který hraje důležitou roli v indické kultuře.

Naše exotická indická kuchyně v restauraci "SANGAM" je ekologicky šetrná, čerstvá a zdravá jako naše ingredience, koření jsou výběrem toho nejlepšího na trhu. Velké úsilí bylo vynaloženo na to, aby náš nový podnik shromáždil některé z nejvíce jedinečných a vzácných lahůdek podávaných při zvláštních indických příležitostech. Pro znalce autentické indické kuchyně byl zkrátka vytvořen nový koncept.

Restaurace SANGAM je řízena vysoce profesionálním a kvalifikovaným personálem, který má bohaté zkušenosti s pohostinností a indickou kuchyní. Jídlo je tradičně vyrobeno z indických koření, ryb, mořských plodů, masa, čočky a zeleniny. Naše slavné Kebaby (grilované v troubě s názvem Tandoor), indické chleby jako jsou Naan a Roti, a autentická bohatě ochucená kari jídla, která Vás ochromí svojí chutí a originálností a ve kterých hosté mohou zažít neobyčejný kulinářský zážitek.

Telefonické rezervace přijímáme pro skupiny čítající více než 6 osob.

Přijďte k nám neformálně oblečeni.

Pro handikapované máme připraven bezbariérový vchod.

Děti mladší 5ti let rádi obsloužíme do 19:00.

Sangam je největší indickou restaurací v Praze s propracovaným menu, které uspokojí každého hosta.

Naše prostory jsou vhodné i pro větší oslavy vč. cateringu.

O nás

Galerie

Rezervační formulář

Rezervace a kontakt

Sangam Indian Restaurant

 Sokolovská 161/71, Karlín

 186 00, Praha 8

 Metro / Tram: Křižíkova


 IČ: 06070591


 Telefon

 +420 277 771 259/260


 Mobil

 +420 770 629 001


 info@sangam.cz

 www.sangam.cz